Przejdź do zawartości

Wydziały Postępowań Administracyjnych w Polsce: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiBron
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
[[Kategoria:WPA]]
[[index.php?title=Kategoria:WPA]]
= Informacje na temat WPA w Polsce =
= Informacje na temat WPA w Polsce =
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
|+
|+
!ab
!Województwo
!cd
!Nazwa
!ef
!Adres
!gh
!Główny Telefon
|-
!Główny Email
|oarsnet
|
|oeasntoar
|arsote
|-
|-
|Mazowieckie
|Mazowieckie
Linia 19: Linia 13:
|ul. Domaniewska 36; 00-764 Warszawa
|ul. Domaniewska 36; 00-764 Warszawa
|47 72 374 34
|47 72 374 34
|wpa@ksp.policja.gov.pl
|-
|-
|Pomorskie
|Pomorskie
Linia 24: Linia 19:
|ul. Długa Grobla 4; 80-754 Gdańsk
|ul. Długa Grobla 4; 80-754 Gdańsk
|47 74 14 114
|47 74 14 114
|naczelnik.wpa@gd.policja.gov.pl
|-
|-
|Małopolskie
|Małopolskie
Linia 29: Linia 25:
|os. Zgody 10; 31-950 Kraków
|os. Zgody 10; 31-950 Kraków
|47 83 53 260
|47 83 53 260
|wpa@malopolska.policja.gov.pl
|-
|-
|Śląskie
|Śląskie
Linia 34: Linia 31:
|ul. Lompy 19; 40-038 Katowice
|ul. Lompy 19; 40-038 Katowice
|47 85 115 99
|47 85 115 99
|postepowania-administracyjne@ka.policja.gov.pl
|-
|-
|Dolnośląskie
|Dolnośląskie
Linia 39: Linia 37:
|ul. Podwale 31-33; 50-040 Wrocław
|ul. Podwale 31-33; 50-040 Wrocław
|47 87 133 51
|47 87 133 51
|wpa@wr.policja.gov.pl
|-
|-
|Wielkopolskie
|Wielkopolskie
Linia 44: Linia 43:
|ul. Taborowa 22; 60-790 Poznań
|ul. Taborowa 22; 60-790 Poznań
|47 77 152 00
|47 77 152 00
|naczelnik.wpa@po.policja.gov.pl
|-
|-
|Zachodniopomorskie
|Zachodniopomorskie
Linia 49: Linia 49:
|ul. Bardzińska 1A; 71-710 Szczecin
|ul. Bardzińska 1A; 71-710 Szczecin
|47 78 16 285
|47 78 16 285
|wpa@sc.policja.gov.pl
|-
|-
|Lubelskie
|Lubelskie
Linia 54: Linia 55:
|ul. Gospodarcza 1B; 20-213 Lublin
|ul. Gospodarcza 1B; 20-213 Lublin
|47 81 149 91
|47 81 149 91
|wpa@lu.policja.gov.pl
|-
|-
|Świętokrzyskie
|Świętokrzyskie
Linia 59: Linia 61:
|ul. Śniadeckich 14; 25-366 Kielce
|ul. Śniadeckich 14; 25-366 Kielce
|47 80 223 50
|47 80 223 50
|wpa@ki.policja.gov.pl
|-
|-
|Podkarpackie
|Podkarpackie
Linia 64: Linia 67:
|ul. Dąbrowskiego 30; 35 - 036 Rzeszów
|ul. Dąbrowskiego 30; 35 - 036 Rzeszów
|47 821 25 70
|47 821 25 70
|wpa@rz.policja.gov.pl
|-
|-
|Warmińsko-Mazurskie
|Warmińsko-Mazurskie
Linia 69: Linia 73:
|ul. Pstrowskiego 3; blok 4; 10-049 Olsztyn
|ul. Pstrowskiego 3; blok 4; 10-049 Olsztyn
|47 73 143 00
|47 73 143 00
|wpa@ol.policja.gov.pl
|-
|-
|Kujawsko-Pomorskie
|Kujawsko-Pomorskie
Linia 74: Linia 79:
|al. Powstańców Wielkopolskich 7; 85-090 Bydgoszcz
|al. Powstańców Wielkopolskich 7; 85-090 Bydgoszcz
|47 75 154 20
|47 75 154 20
|wpa@bg.policja.gov.pl
|-
|-
|Opolskie
|Opolskie
Linia 79: Linia 85:
|ul. Powstańców Śląskich 20; 45-087 Opole
|ul. Powstańców Śląskich 20; 45-087 Opole
|47 86 423 76
|47 86 423 76
|wpa@op.policja.gov.pl
|-
|-
|Lubuskie
|Lubuskie
Linia 84: Linia 91:
|ul. Kwiatowa 10; 66-400 Gorzów Wielkopolski
|ul. Kwiatowa 10; 66-400 Gorzów Wielkopolski
|47 79 118 70
|47 79 118 70
|sekretariat.wpa@go.policja.gov.pl
|-
|-
|Łódzkie
|Łódzkie
Linia 89: Linia 97:
|ul. Lutomierska 108/112; 91-048 Łódź
|ul. Lutomierska 108/112; 91-048 Łódź
|47 841 51 91
|47 841 51 91
|wpa@ld.policja.gov.pl
|-
|-
|Mazowieckie
|Mazowieckie
Linia 94: Linia 103:
|ul. 11 Listopada 37/59; 26-600 Radom
|ul. 11 Listopada 37/59; 26-600 Radom
|47 701 23 03
|47 701 23 03
|pa.kwp@ra.policja.gov.pl
|-
|-
|Podlaskie
|Podlaskie
Linia 99: Linia 109:
|ul. Słowackiego 1; 15-229 Białystok
|ul. Słowackiego 1; 15-229 Białystok
|47 711 36 44
|47 711 36 44
|wpa@bk.policja.gov.pl
|}
|}

Wersja z 13:33, 17 lis 2025

index.php?title=Kategoria:WPA

Informacje na temat WPA w Polsce

Województwo Nazwa Adres Główny Telefon Główny Email
Mazowieckie WPA KSP (Komenda Stołeczna Policji) ul. Domaniewska 36; 00-764 Warszawa 47 72 374 34 wpa@ksp.policja.gov.pl
Pomorskie WPA KWP w Gdańsku ul. Długa Grobla 4; 80-754 Gdańsk 47 74 14 114 naczelnik.wpa@gd.policja.gov.pl
Małopolskie WPA KWP w Krakowie os. Zgody 10; 31-950 Kraków 47 83 53 260 wpa@malopolska.policja.gov.pl
Śląskie WPA KWP w Katowicach ul. Lompy 19; 40-038 Katowice 47 85 115 99 postepowania-administracyjne@ka.policja.gov.pl
Dolnośląskie WPA KWP we Wrocławiu ul. Podwale 31-33; 50-040 Wrocław 47 87 133 51 wpa@wr.policja.gov.pl
Wielkopolskie WPA KWP w Poznaniu ul. Taborowa 22; 60-790 Poznań 47 77 152 00 naczelnik.wpa@po.policja.gov.pl
Zachodniopomorskie WPA KWP w Szczecinie ul. Bardzińska 1A; 71-710 Szczecin 47 78 16 285 wpa@sc.policja.gov.pl
Lubelskie WPA KWP w Lublinie ul. Gospodarcza 1B; 20-213 Lublin 47 81 149 91 wpa@lu.policja.gov.pl
Świętokrzyskie WPA KWP w Kielcach ul. Śniadeckich 14; 25-366 Kielce 47 80 223 50 wpa@ki.policja.gov.pl
Podkarpackie WPA KWP w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 30; 35 - 036 Rzeszów 47 821 25 70 wpa@rz.policja.gov.pl
Warmińsko-Mazurskie WPA KWP w Olsztynie ul. Pstrowskiego 3; blok 4; 10-049 Olsztyn 47 73 143 00 wpa@ol.policja.gov.pl
Kujawsko-Pomorskie WPA KWP w Bydgoszczy al. Powstańców Wielkopolskich 7; 85-090 Bydgoszcz 47 75 154 20 wpa@bg.policja.gov.pl
Opolskie WPA KWP w Opolu ul. Powstańców Śląskich 20; 45-087 Opole 47 86 423 76 wpa@op.policja.gov.pl
Lubuskie WPA KWP w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kwiatowa 10; 66-400 Gorzów Wielkopolski 47 79 118 70 sekretariat.wpa@go.policja.gov.pl
Łódzkie WPA KWP w Łodzi ul. Lutomierska 108/112; 91-048 Łódź 47 841 51 91 wpa@ld.policja.gov.pl
Mazowieckie WPA KWP z siedzibą w Radomiu ul. 11 Listopada 37/59; 26-600 Radom 47 701 23 03 pa.kwp@ra.policja.gov.pl
Podlaskie WPA KWP w Białymstoku ul. Słowackiego 1; 15-229 Białystok 47 711 36 44 wpa@bk.policja.gov.pl